Atgal

Garliavos medicinos centras

Garliavos medicinos centras

Giedrė Andriuškevičienė

Giedrė Andriuškevičienė

Apylinkės administratorė, Registratūros vedėja

I 8.00 – 19.00
II 8.00 – 19.00
III 8.00 – 19.00
IV 8.00 – 19.00
V 8.00 – 18.00

Rima Andriuškevičienė

Rima Andriuškevičienė

Apylinkės administratorė

I 8.00 – 19.00
II 8.00 – 19.00
III 8.00 – 19.00
IV 8.00 – 19.00
V 8.00 – 18.00

Egidija Grėbliauskienė

Egidija Grėbliauskienė

Garliavos medicinos centro vedėja, Šeimos gydytoja

I 8.00 14.00
II 8.00 14.00
III 13.00 19.00 
IV 8.00 14.00
V 12.00 18.00

Vida Balčiūnienė

Vida Balčiūnienė

apylinkės administratorė, bendrosios praktikos slaugytoja
Audra Diglienė

Audra Diglienė

Šeimos gydytoja


I
8.00  – 12.00
II 13.00 – 17.00
III 8.00 – 12.00
IV 15.00 – 19.00
V 8.00 – 12.00

Natalia Lisina

Natalia Lisina

Šeimos gydytoja

I 8.30 14.30
III 8.30 16.00 
IV 10.00 13.00

Virginija Buzienė

Virginija Buzienė

Šeimos gydytoja

I 13.00 19.00
II 8.00 14.00
III 12.00 18.00
IV 8.00 14.00
V 8.00 14.00

Rasa Lapinskienė

Rasa Lapinskienė

Šeimos gydytoja

I 8.00 14.00
II 13.00 19.00
IV 8.00 14.00
V 8.00 14.00

Aldona Noreikienė

Aldona Noreikienė

Šeimos gydytoja

I 8.00 12.30
II 14.00 19.00
III 8.00 12.00
IV 14.00 18.00
V 8.00 12.30

Deividas Margevičius

Deividas Margevičius

Šeimos gydytojas

I 13.00 19.00
II 8.00 10.30
III 8.00 14.00 
IV 8.00 10.00
V 12.00 18.00

Rūta Vilkauskienė

Rūta Vilkauskienė

Šeimos gydytoja

I 8.00 – 14.00
II 13.00 – 19.00
III 8.00 – 14.00
IV 12.00 – 18.00
V 8.00 – 14.00

Neringa Libikaitė

Neringa Libikaitė

Vaikų ligų gydytoja

I 9.00 13.00
III 13.00 17.00
V 9.00 13.00

Virginija Daraganienė

Virginija Daraganienė

Vidaus ligų gydytoja

   
III 14.00 17.00

Tadas Martišius

Tadas Martišius

Gyd. chirurgas


IV 8.00 10.30
V 13.30 15.45

Ričardas Čekanavičius

Ričardas Čekanavičius

Gyd. chirurgas

   
II 14.00 18.45

Rita Aštrauskienė

Rita Aštrauskienė

Gyd. akušerė-ginekologė

I 9.00 13.00
III 14.00 18.00

Živilė Beatričė Kriūnienė

Živilė Beatričė Kriūnienė

Gyd. akušerė – ginekologė

I 9.00 13.00
III 9.00 15.00 

Eglė Aleksandravičienė

Eglė Aleksandravičienė

Gyd. akušerė-ginekologė

I 13.30 17.30
IV 8.00 12.00

Jolanta Smolskienė

Jolanta Smolskienė

Slaugytoja diabetologė

I 8.00 12.00
III 8.00 13.00

Vilmantas Morozas

Vilmantas Morozas

Odontologijos skyriaus vedėjas, gyd. odontologas

II 11.00 – 19.00
V 10.00 – 18.00

Ugnė Griciūtė

Ugnė Griciūtė

Gyd. odontologė

I 11.00 – 19.00
IV 8.00 – 16.00

Edita Žiobienė

Edita Žiobienė

Gyd. odontologė

I 8.00 16.00
II 8.00 16.00
III 8.00 16.00

Monika Brizickaja

Monika Brizickaja

Gyd. odontologė


III 11.00 19.00
V 8.00 16.00

Dalia Klinavičienė

Dalia Klinavičienė

Gyd. odontologė


IV 11.00 19.00

Judita Maculevičienė

Gyd. odontologė

II 8.30 12.30
IV 8.30 12.30

Inga Kazakevičienė

Inga Kazakevičienė

Burnos higienistė


II 10.30 – 11.30
IV 10.00 – 11.00
V 10.00 – 18.00

Ieva Tarasevičienė

Ieva Tarasevičienė

Burnos higienistė

I 9.30 17.00
III 11.00 19.00
IV 15.30 19.00

Milda Šeštokienė

Milda Šeštokienė

atvejo vadybininkė