Atgal

Žiemos akcijos tyrimų programoms

Žiemos akcijos tyrimų programoms

2023 12 04


Žiema – puikus metas pasirūpinti savo sveikata. Skubėjimas, nesibaigiantis darbų sąrašas ir noras visus nudžiuginti dažnai mums neleidžia skirti laiko svarbiausiai dovanai – savo sveikatai. Kviečiame išsirinkti Jums tinkamiausią tyrimą ir užsiregistruoti artimiausiame Garliavos medicinos centro padalinyje arba telefonu 8 700 11 000.

  • Moterų vėžio žymenų tyrimas
Ši programa apima įvairius vėžio formų tyrimus, įskaitant kiaušidžių, krūties, kasos, skrandžio, plaučių ir kitus dažniausiai pasitaikančius moterims. Tyrimas leidžia efektyviai identifikuoti potencialią vėžio grėsmę ir užtikrinti laiku pradėtą gydymą.
Kaina – 69 €, vietoje 83,78 €

  • Vyrų vėžio žymenų tyrimas
Programą sudaro skrandžio, plaučių, kasos, prostatos ir kiti dažniausiai vyrams diagnozuojamų vėžio formų žymenų tyrimai. Tai leidžia identifikuoti ankstyvą vėžio stadiją ir užtikrinti tinkamą bei efektyvų gydymą laiku.
Kaina – 69 €, vietoje 89,73 €

  • Užsitęsusio kosulio tyrimas
Užsitęsęs kosulys gali būti alergijos, kvėpavimo takų infekcijos, GERL ar kitų susirgimų indikatorius. Tyrimas skirtas patiriantiems skausmą kosėjant, ilgai nepraeinantį drėgną/sausą kosulį ar neatsikosėjimą.
Kaina – 79 €, vietoje 100,57 €

  • Širdies ir kraujagyslių ligų tyrimas
Alpimas, nepastovus širdies ritmas, galvos svaigimas, dažnas širdies ploto/krūtinės skausmas – tik keletas simptomų, susijusių su širdies ir kraujagyslių ligomis. Ankstyvas potencialių rizikos veiksnių nustatymas gali padėti užkirsti kelią rimtesnėms širdies ir kraujagyslių ligoms.
Kaina – 69 €, vietoje 93,88 €