Atgal

Pavasario akcijos tyrimų programoms

Pavasario akcijos tyrimų programoms

2024 03 20


Pavasarį leiskite sau jaustis ir atrodyti nuostabiai! 

Atbundanti gamta ir vis dažniau pasirodanti saulė kviečia pasirūpinti ne tik kiekvienu namų kampeliu, bet ir savo organizmu. Puoselėkite tai, kas autentiška, tai kas leidžia džiaugtis besikeičiančiais metų laikais ir kasdieniais mažais džiaugsmais – savo sveikata.

Kviečiame atlikti abu ar vieną pasirinktą tyrimą, užsiregistruojant artimiausiame Garliavos medicinos centro padalinyje arba arba telefonu  +370 700 11 000.

Lėtinio nuovargio ištyrimo paketas

Nuolatinis ar dažnai pasikartojantis nuovargis gali būti pirmasis signalas skelbiantis apie iki galo neišgydytą virusinę ar bakterinę infekciją. Negydant lėtinio nuovargio, palaipsniui organizmas tampa mažiau atsparus ligoms ir dažniau peršalama, skauda gerklę.

Šį paketą sudaro bendras kraujo tyrimas, gliukozės, skydliaukę stimuliuojančio hormono, laisvo tiroksino, skirtingų tankių cholesterolio, trigliceridų, kepenų rodiklio, geležies, vitamino D ir kiti svarbiausi tyrimai. 

Kaina – 69 €, vietoje 103,17 €

Odos, plaukų ir nagų grožio bei sveikatos paketas

Su odos, plaukų ar nagų problemomis susiduria tiek vyrai, tiek moterys. O dažnai šių problemų priežastys slypi ne jų priežiūroje, o tam tikruose organizmo pakitimuose.

Todėl tyrimų metu atliekamas bendras kraujo tyrimas, šlapimo, kepenų, gliukozės, tiesioginio bilirubino, kreatino, geležies, cinko, tirotropinio hormono, trijodtironino ir kiti esminiai tyrimai.

Kaina – 89 €, vietoje 117,56 €