Atgal

VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras atsinaujina

VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras atsinaujina

2023 06 19


26 metus dirbantis VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras atsinaujina ir pristato naują pavadinimą – Garliavos medicinos centras – bei naują vizualinį identitetą – logotipą. Atnaujinimų sveikatos priežiūros centre daugybė – pradedant nuo naujos interneto svetainės, socialinių tinklų paskyrų ir baigiant moderniu skambučių centru.

Kas keičiasi?

Atnaujinant VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centro logotipą, vienas iš tikslų buvo sukurti modernų prekės ženklą, kuris būtų išskirtinis ir unikalus tiek savo simbolika, tiek struktūra. Medicinos centro atstovai nemažai laiko praleido galvodami ir diskutuodami apie naują spalvinį identitetą bei simbolius, kuriuos norėjo matyti naujojo logotipo struktūroje. Galiausiai buvo sukurtas logotipo simbolis, kuris savyje talpina net keletą reikšmingų detalių – G raidė reiškia vietovardį, o dvi širdelės simbolizuoja medicinos simbolį – kryžių.

„Širdis – tai gyvybiškai svarbus organas, kuris simbolizuoja gyvybę, sveikatą, jausmą, o dvi širdys – šeimą, į ką labiausiai ir norime orientuoti savo veiklą. Manau, kad mums pavyko logotipo simbolyje sujungti vietovardį, sveikatą ir šeimą – tai yra žmogaus gyvenimo pagrindas – vieta, kurioje gyvename, gera sveikata ir mylinti šeima“, – paaiškino atsinaujinusio Garliavos medicinos centro direktorius Mindaugas Kyguolis.

Kitas svarbus pokytis – naujas telefono numeris – 8 700 11000, kuriuo bus galima susisiekti nemokamai. Pacientų patogumui nuo šiol bus vienas, patogus telefono numeris, į kurį paskambinus pacientai galės pasirinkti, su kuriuo padaliniu nori būti sujungti. Be to, svarbu paminėti, kad visi seniau veikę telefono numeriai išliko ir yra veikiantys.

Taip pat buvo atnaujintas interneto puslapis, kuris pasiekiamas adresu: www.garliavosmc.lt. Didelis dėmesys buvo skirtas ir organizacijos komunikacijos stiliui socialiniuose tinkluose – „Facebook“ ir „LinkedIn“. 

Pastūmėjo besikeičianti konkurencinė aplinka

Garliavos medicinos centro direktorius M. Kyguolis pasakojo, kad link pokyčių pastūmėjo besikeičianti konkurencinė aplinka, vykdoma sveikatos priežiūros įstaigų reforma ir siekis kokybiškai aptarnauti Kauno rajono savivaldybės gyventojus, ypač jaunas šeimas, kurios kuriasi labiausiai besiplečiančiame Kauno rajone. 

„Norime tapti labiau artimi, patrauklūs naujiems ir jauniems pacientams bei šeimoms, kurioms reikalingas atitinkamas dėmesys ir požiūris. Taip pat siekiame, kad potencialūs pacientai galėtų elektroniniu būdu gauti nepriekaištingos kokybės paslaugas“, – dėstė Garliavos medicinos centro direktorius.

Anot pašnekovo, pokyčiai pareikalavo papildomo laiko ir pastangų, tačiau be kolektyvo, kuris itin gerai vertina pasikeitimus ir įsitraukia į jų realizaciją, nebūtų įmanoma tai įgyvendinti.

Tikimasi, kad nauji pokyčiai padės tapti labiau matomais bei žinomais konkurencinėje aplinkoje, o esami ar nauji pacientai – patogiau bei greičiau gaus teikiamas paslaugas.

Naujos galimybės

Kokios gi naujos galimybės atsiveria Garliavos medicinos centro klientams? Visų pirma – esami pacientai turės galimybę greičiau naujojoje svetainėje užsiregistruoti vizitui pas gydytojus ir odontologus, o nauji pacientai galės nuotoliniu būdu užsiregistruoti ar prisirašyti pas pageidaujamą šeimos gydytoją. Aišku, daugiausia informacijos klientai suras atnaujintoje Facebook paskyroje, kurioje bus skelbiama ne tik begalė naudingos informacijos, bet ir pateikiami atsakymai į paklausimus.

Medicinos centro direktorius M. Kyguolis akcentavo, jog pačios įstaigos steigėjas, tinklas ar valdymo struktūra nesikeičia, o keičiasi tik logotipas, pavadinimas ir aptarnavimo standartas.

Įstaigos klientams bus teikiamos šeimos medicinos, odontologų, psichikos sveikatos priežiūros paslaugos, taip pat bus galima atlikti reikalingus tyrimus ir gauti norimus skiepus.